O MNIE


Tomasz Kalawa (1976), wraz z rodziną mieszka w Krakowie.
Jest międzynarodowym coachem, certyfikowanym przez szkołę Josepha O’Connora, członkiem International Coaching Community (ICC) oraz trenerem biznesu. Swoje umiejętności zawodowe doskonalił uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach m.in.: Szkoła Trenerów Biznesu House of Skills. Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz American School of Law przy Catholic University of America.

W swojej pracy zawodowej zdobywał doświadczenie pracując z managerami i zarządami wielu krajowych oraz międzynarodowych firm. Jako doradca prawny, odpowiadał za kompleksowe doradztwo prawne dla firm (m.in. przy projektach przekształceń własnościowych, wprowadzanie spółek na giełdę papierów wartościowych oraz projekty typu venture capital).

W 2006 roku, po blisko siedmiu latach pracy prawniczej, dokonał zmiany kierunku swojego rozwoju zawodowego, pozostawiając branże prawniczą oraz aplikacje radcowską, a kierując swój dalszy rozwój w kierunku szkoleń, coachingu oraz doradztwa personalnego. Specjalizuje się w realizowaniu projektów skierowanych do Zarządów i kadry menadżerskiej, prowadzeniu projektów coachingowych dla kadry zarządzającej różnego szczebla i osób o kluczowym znaczeniu dla organizacji.

Obok swojej podstawowej pracy jako executivecoach, trener, konsultant, od lat jest zaangażowany jako praktyk biznesu, prowadzący własną firmę oraz działając jako partner/wspólnik w innych przedsięwzięciach biznesowych. Wspólnik i menadżer w firmie doradczo-szkoleniowej ProOptima Sp. z o.o. (www.prooptima.pl). Od 2006 roku partner i konsultant w Competence Solutions Sp. z o.o., zaangażowany w procesy executivesearch oraz doradztwo strategiczne w zakresie procesów HR (www.competencesolutions.com). Wspólnik w start-up’ie TurboEgg Sp. z o.o., firmie działającej w obszarze ‘internet of things’ (www.turboegg.com).

Na co dzień pasjonat wędrówek górskich, pływania ‘totalimmersion’ oraz jogi. Od czasu do czasu ‘nieregularny’ żeglarz.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ


Kontakt